נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

התחלת לצאת לדייטים? קבלי 5 טיפים כיצד להתלבש נכון

התחלת לצאת לדייטים קבלי 5 טיפים כיצד להתלבש נכון

תקופת הפגישות והדייטים יכולה להיות מרגשת ומופלאה, אבל בדרך כלל היא מלווה גם בדילמות. אחת מהדילמות הגדולות קשורה בבחירת הלבוש לדייט. איך לבחור לבוש שישאיר רושם טוב וגם יאפשר לך להרגיש בנוח ולהיות נאמנה לערכים ולהשקפות העולם שלך? הנה חמש עצות טובות עבור מי שבוחרת ממש עכשיו את התלבושת הראויה וההולמת לדייט.

 

טיפ ראשון: הכוח של הצבעים

את כבר יודעת שיש לצבעים השפעה על מצב הרוח ועל האווירה, וברור שכניסה לחדר צבוע תכלת אינה דומה לכניסה לחדר צבוע אדום. אבל כאשר מדובר על הצבעים שאת לובשת, הכוח של הצבעים כפול ומכופל. אם את עומדת בפני פגישה עם בחור שהכרת דרך אתר שידוכים למסורתיים, הצבעים שאת לובשת ישפיעו גם על מצב הרוח שלך וגם על מצב הרוח של השותף שלך לדייט. אם את מעדיפה דייטים רגועים, בחרי צבעי פסטל רכים כמו תכלת, ורוד, אפרסק, בז' או גוון בהיר של ירוק.

טיפ ראשון הכוח של הצבעים

טיפ שני: נוחות מאפשרת

רק כאשר את מרגישה בנוח, את יכולה להיות עצמך, להציג את עצמך ולהכיר את הדייט. זו הסיבה שבגללה חשוב מאוד לבחור בבגדים מוכרים ונוחים, ולא בגדים שדורשים תשומת לב מתמדת, כמו שאל שצריך לסדר שוב ושוב על הכתף או נעליים לוחצות. אם הדייט עומד לכלול הליכה, חשוב לבחור בבגדים שיתאימו לכך, החל מנעליים נוחות וכלה בבגדים מתאימים, על פי העונה.

 

טיפ שלישי: התאמה אישית

את הטיפ השלישי אפשר למצות בקלות: התלבשי כמו עצמך, כלומר גם אם מדובר בדייט שמקורו באתר שידוכים וגם אם את פוגשת בן דוד של חברה, היי את. אם קשה לך להבין מה הכוונה, התלבשי לדייט באופן כזה שאם תבחין בך חברה, היא תחשוב שאת לבושה כרגיל ולא בבגדים יוצאי דופן או מיוחדים. אם את נוהגת להעדיף חצאיות ארוכות, אין סיבה שתבחרי לצאת לדייט בשמלה דווקא, בבואך להציג את עצמך, היי עצמך.

טיפ שלישי התאמה אישית

טיפ רביעי: הטאץ' שלך

נכון שאמרנו שכדאי להעדיף צבעים רכים, בדים נוחים ובגדים מוכרים אבל בשום מקרה אנחנו לא מייעצים לך להעלים את עצמך ואת התכונות שמאפיינות אותך. אם את נוהגת לענוד תכשיטים מרשימים, אין סיבה להסתיר אותם בדייט. זכרי שאם את רוצה להיות ישירה ואמיתית בדייט, הביאי את האופי שלך והציגי אותו גם בלבוש.

 

טיפ חמישי: סדר, ניקיון וטיפוח

כל הטיפים הקודמים אינם רלוונטיים אם אינך מקפידה על טיפוח ושומרת על בגדייך נקיים, שלמים ומגוהצים. אין חשיבות לצבעי הבגדים אם את לא דואגת לשיער מסודר, ציפורניים מטופחות ופנים מטופחים ומאופרים בעדינות. כל אלה יעזרו לך לחוש בטוחה בעצמך ורעננה וגם השותף שלך לדייט ישמח לראות אותך מסודרת ומטופחת.

 

לסיכום

זכרי שהבגדים שאנחנו לובשים אומרים עלינו הרבה, גם על מידת הצניעות ועל הטעם האישי אבל גם הרבה מעבר לכך. החשוב ביותר הוא שתרגישי בנוח, תהיי בטוחה בעצמך ותציגי את עצמך כפי שאת.

התחלת לצאת לדייטים קבלי 5 טיפים כיצד להתלבש נכון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בגדים