נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 תיקים שאת חייבת שיהיו לך בארון לכל מצב!

תיקים

לכל אישה יש את הטעם הייחודי שלה, כך שאוסף פרטי הלבוש שלה שונה משל כל אחת אחרת. אך יש פרטי לבוש אקססוריז שכל אחת חייבת שיהיו לה, שישמשו אותה ליום – יום או לאירועים מיוחדים ותמיד יהיו זמינים עבורה. במאמר זה נספר לכן על 4 סוגי תיקים שאתן פשוט חייבות שיהיו לכן בארון, והשימושים שלהם. כל הפרטים ממש כאן.  

 

התיקים שכל אחת חייבת בארון שלה

אז אילו תיקים כל אחת פשוט חייבת שיהיו בארון שלה וכחלק מאוסף האקססוריז שלה, לא משנה מה? איגדנו עבורכם את המועמדים המובילים בתחום:

תיקים

תיק גב ללימודים

בין אם את עדיין סטודנטית, או שהעבודה שלך מצריכה סחיבה של לפטופ למשרד והביתה, תיק גב טוב הוא פתרון מעולה שחייב להיות לך בארון. תיק גב טוב יכלול מספיק תאים לכל הפריטים הקטנים שתסחבי איתך, וגם תא ללפטופ, תא גדול לספרים ומחברות, תא קטן לבקבוק מים ומקום עבור קופסאת אוכל קטנה או נשנוש.

 

תיק צד קטן ליציאות

אז אחרי שסיימנו את יום העבודה או יום הלימודים, אנחנו יכולות להוריד מעצמנו את תיק הגב הכבד שהיו בו ספרים ואולי לפטופ, ולהחליף את כל מצב הרוח שלנו למצב של רגיעה והנאה. תיק צד קטן הוא מאסט ממש בכל ארון, כדי שכשאת יוצאת בערב, בין אם זו יציאה עם בן הזוג שלך, לדייט ראשון או עם חברות טובות – יהיה לך איפה לשים את הפריטים הנחוצים ליציאה. תיק צד קטן יהיה גדול מספיק בשבי להכיל את הטלפון הנייד שלך, ארנק, מפתחות, ליפסטיק או פריט איפור אחר, ואולי מוצר הגיינה אחד ליתר ביטחון.

 

תיק שרוך קז׳ואלי ליום-יום

בנוסף לכל סוגי התיקים שדיברנו עליהם עד כה, תיק נוסף שצריך להיות בארסנל שלך הוא תיק שרוך קזו׳אלי, עדיף מבד או חומר אחר שקל לנקות, שיהיה התיק הקז׳ואלי שלך לכל מטרה. הוא יתאים אם את יוצאת להליכה עם הכלב, ורוצה תיק קליל שיהיו בו מפתחות, ארנק ובקבוק מים. הוא יתאים גם אם את יוצאת עם חברות לים, וצריכה תיק שיכיל קרם ה גנה, מים, נשנושים קטנים וארנק.

או אם את הולכת לסופר ורוצה תיק שלא יכביד עלייך ויכיל בתוכו רק דברים נחוצים לקפיצה לסופר. התיק יכול להיות תיק שרוך ממותג או בצבע נייטרלי, ככה שתמיד יתאים ללוק שלך וישרת אותך נאמנה בכל מצב.

 

תיק ספורט

כולנו רוצות לשמור על אורח חיים בריא, ודרך טובה לעודד אותנו לעשות זאת, זה תיק ספורט ייעודי עבור נעלי הספורט שלנו, בקבוק מים, בגדים להחלפה וחטיף אנרגיה.

 

לסיכום

למרות שלכל אחת מאיתנו יש טעם מיוחד לה, יש פריטים שכל אחת חייבת בארון, שישמשו אותה בשגרה ויתמכו בה בחלקים שונים של היום. תיק ספורט, תיק גב לעבודה, תיק יציאות ותיק שרוך ורסטילי הם החשובים ביותר שכדאי שיהיו לך בארון תמיד.

תיקים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תיקים