נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

שעונים לגברים

שעונים לגברים

אופנות הן דבר שבא וחולף. בכל תקופה אנו נחשפים לאופנה חדשה אשר טורפת את הקלפים ונדמה באותו פרק זמן כי אם אין ברשותך את הפריט אתה נחשב מיושן "ונשארת מאחור". עם זאת, יש פריט אחד שלא עזב אותנו מאז ומעולם – השעון, שהפך לפריט אופנתי מחייב עבור כל גבר. לא מתמצאים כל כך בעולם השעונים? הפעם האחרונה שענדתם אחד הייתה בכיתה ד'? כדי לוודא שלא תפספסו את השעון המושלם, ריכזנו עבורכם את כל ההיבטים שצריך להכיר בעת ביצוע הקנייה.

 

מראה ואלגנטיות

הייחודיות האמיתית של שעונים לגברים טמונה דווקא באלגנטיות שמאפיינת אותו, וייתכן שהיא הסיבה שאביזר אופנה זה לא מאבד מהרלוונטיות שלו. עולם שעוני הגברים הוא עולם המתמחה בפרטים הקטנים, וככזה, המראה שלו חייב לשדר דיוק, שלמות וזוהר. בנוסף ליופי והרשמיות שמשדר אדם העונד שעון, רבים מסבירים שהשעון במידה רבה גם מגדיר את הרושם הראשוני שלהם, ולכן חשוב מאוד לבחור את השעון בעל המראה שיקלע לטעם האישי שלכם. שעון בעל מראה המשדר יוקרה ורשמיות, יכול להפוך בין רגע גבר למושך ואטרקטיבי יותר.

מראה ואלגנטיות

סוג השעון

שעוני יד הם חלק מחיינו קרוב ל-150 שנה, ובהתאם לפריט אופנה כה ותיק, במהלך השנים נולדו סוגים מגוונים של שעונים שמטרתם היא מתן מענה לצרכים שונים. קיימים שעונים למשל אשר מותאמים לספורט אקסטרים, שעונים המיועדים לצלילה בעומק הים, שעוני ילדים ועוד רבים אחרים.

עוד בטרם הקנייה, חשוב שתגדירו לעצמכם את סוג השעון שתרצו לקנות עבורכם ואת הצרכים שהשעון צריך לענות עליהם. לצורך העניין, אם אתם חובבי ריצות ארוכות, מומלץ שתחפשו שעון אשר נחשב קל יחסית, ושיש לו פונקציות טיימר מתקדמות על מנת לאפשר לכם את חוויית הריצה המקסימלית.

 

עמידות השעון

חלק גדול מהאנשים אשר עונדים שעון מספרים כי הם כמעט ולא מורידים את השעון מהיד כלל – הם ישנים עם השעון, מתקלחים ומבצעים איתו את כל הפעולות השגרתיות. על כן, חשוב מאוד שהשעון יהיה בעל עמידות גבוהה ובעל אמינות על מנת שלא ייהרס כתוצאה מהשימוש התדיר בו.

היבט נוסף שכדאי להכיר הוא חיי הסוללה של השעון. לרוב סוללה של שעון מחזיקה בן שנה לשלוש שנים, ובשנים האחרונות מיוצרים שעונים שמסוגלים להחזיק אף יותר מכך. על מנת לדחות את החלפת הסוללה ככל הניתן, כדאי לשאול את המוכר כמה זמן סוללת השעון אמורה להחזיק.
עמידות השעון

פיצ'רים (יכולות) מיוחדים

ככל שהזמן חולף, השעון שלנו הופך יותר ויותר לחלק מאיתנו, וככזה אנחנו רוצים שהיו ישרת אותנו ברמה הגבוהה ביותר. בשנים האחרונות שעונים הופכים ליותר ויותר שימושיים ובעלי פיצ'רים רבים שמטרתם היא לא רק לספר מה השעה אלא למלא גם פונקציות כמו כתיבת הודעות בטלפון, בדיקת מזג האוויר, חיפוש באינטרנט, ויש אף שעונים שניתן לבצע בעזרתם בדיקות רפואיות כמו בדיקת לחץ דם.

 

סיכום

שעוני גברים הם פריט חובה לכל גבר. אדם שעונד שעון משרה אווירה רצינית ובעלת ביטחון עצמי ונחשב לאטרקטיבי יותר. במהלך קניית השעון עליכם לזכור כי כיום שעון ממש לא רק מראה מה השעה. על השעון שלנו לשרת אותנו במגוון רחב של תחומים והוא חייב להתאים לאורח החיים הייחודי שלנו. אל תיקחו את ההתלבטות כברורה מאליה! חפשו את השעון שיהיה מושלם בדיוק עבורכם.

שעונים לגברים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא שעונים
שעוני Cluse
שעוני Cluse

שעוני יד עברו בשנים האחרונות שינויים רבים. נדמה היה שכניסתם של הטלפונים הסלולריים לחיינו תעלים את שעוני היד, ובהמשך