נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה זה טלפתיה וכמה זה עולה?

טֶלֶפַּתִיָה

טלפתיה היא תחום שתפס תאוצה בשנים האחרונות, אבל למעשה הוא פופולרי כבר מהמאה הקודמת ועוד לפני כן. כיום ניתן לארח מופע טלפתיה בשלל אירועים שונים, אז אם אתם שוקלים מופע כזה – הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת, כמו מה זה בדיוק אומר ומה טווח המחירים של מופע מהסוג המדובר.

 

מה זה טלפתיה?

טלפתיה היא היכולת להעביר מחשבות מאדם אחד לאדם אחר, מבלי להשתמש בערוצי התקשורת הידועים לנו כמו דיבור, תנועות גוף וכדומה. טלפתיה הופיעה בתרבות כבר מימים ימימה, ורבים ניסו לחקור את התופעה הזו והאם היא אכן אמיתית או שמדובר בטריק. האם אנשים יכולים לקרוא מחשבות של אחרים או להעביר את המחשבות שלהם הלאה רק במבט? יש שאומרים שמדובר בצירוף מקרים גרידא, או שבדרך כלל זה נעשה באמצעות רמזים חושיים אחרים שמעבירים את המידע. ובעוד אין הוכחות מדעיות מוצקות לזה שטלפתיה אכן קיימת או לא, עדיין מדובר באלמנט בידורי שיכול להחזיק מופע שלהם.

אמן טלפתיה

איך משתמשים בטלפתיה במופע?

בתעשיית הבידור, טלפתיה היא אומנות של ממש. אנשי מקצוע, שנקראים אמני חושים, משתמשים בטלפתיה כדי לייצר מופע משעשע ומפתיע שמערב את הקהל שלו. באמצעות טכניקות וטריקים שונים אמן החושים יכול לקרוא את מחשבותיהם של נציגים מהקהל, ובכך לייצר בידור ברמה גבוהה. האם הוא באמת יכול לקרוא מחשבות? אתם תחליטו. ואם אתם רוצים פרטים נוספים על מופע טלפתיה של אמן חושים- לחצו כאן.

 

כמה עולה מופע טלפתיה?

אם אתם מעוניינים להזמין מופע טלפתיה לאירוע מתקרב, אתם בטח רוצים לדעת כמה הוא עולה. העלות של מופע זה עשויה להשתנות בהתאם למספר גורמים. גורם אחד הוא זהות המנטליסט – אמני החושים הגדולים והמנוסים ביותר ייקחו מחיר גבוה יותר לעומת המתחילים בתחום. גם גודל האירוע ישפיע על העלות- אם מדובר באירוע חברה עם מאות אנשים שצריך לשעשע, זה יעלה יותר מהתכנסות אינטימית.

גורם נוסף הוא משך המופע. לאמני חושים יש מופעים מובנים מראש באורכים משתנים, ביניהם מופע קצר ולעניין או מופע ארוך ומעמיק. מופעים ארוכים יותר יהיו יקרים יותר, אבל הם בהחלט יתנו לכם את החוויה במלואה. לבסוף, נציין גם שמופעים שדורשים התאמה אישית לקהל או לאופי האירוע עשויים לעלות מעט יותר כסף, מאחר והם דורשים מהאמן לבצע התאמה וחשיבה מראש כדי לספק את הבידור הטוב ביותר.

אז כמה זה עולה? מופע טלפתיה יכול לעלות בין כמה אלפי שקלים למופע קטן ועד לכ-10,000 שקל לאירוע גדול ומורכב.

 

לסיכום

טלפתיה היא אומנות קריאת והעברת המחשבות מאדם אחד לאחר, והיא נהייתה תחום פופולרי מאוד במהלך השנים. ניתן להשתמש בטלפתיה בכדי לייצר מופעים מהנים לילדים ומבוגרים כאחד. העלות של מופעים אלה משתנה בהתאם לצרכים השונים, כמו גודל האירוע, משך המופע ועוד.

מופע טלפתיה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
הדפסה על קנבס
איפה עושים הדפסה על קנבס?

הדפסה על קנבס הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד. זוהי דרך מצוינת להפוך תמונות דיגיטליות ליצירות אמנות ייחודיות ומרשימות, שניתן